Vyberte stranu

O nás

Naša spoločnosť KOMPLEXAIR SLOVAKIA s.r.o., pôsobiaca na trhu od roku 2017, sa zaoberá najmä maloobchodnou činnosťou v oblasti školských potrieb, kancelárskych potrieb a umeleckých potrieb. So snahou uspokojiť špecifické požiadavky zákazníkov sa neustále rozširuje naše portfólio ponúkaného tovaru a služieb, ktoré v súčasnosti tvorí vyše 2000 položiek a neustále narastá. Do nášho portfólia sme zaradili aj gastronomický tovar a darčekový sortiment. V súčasnej dobe pôsobíme na území Slovenskej republiky a snažíme sa uspokojiť potreby tých najväčších zákazníkov ale aj tých najmenších.

V roku 2021 sme spustili predaj aj cez internet. V súčasnosti sa neustále snažíme vylepšovať funkcionalitu e-shopu a poskytnúť zákazníkom všetky potrebné informácie o produktoch z pohodlia domova. 

Dôraz na kvalitu

Nákupom produktov od nás pomôžete rozvíjať mladú ale veľmi kvalitnú značku predajne školských, kancelárskych a umeleckých potrieb. Hlavným kritériom pri výbere nových produktov  je najmä kvalita ponúkaného sortimentu. Snažíme sa prinášať našim zákazníkom moderné a kvalitné veci. Všetky produkty, poskytované našou spoločnosťou, prešli dôkladným výberom, pozostávajúcim z testovania kvality a úžitkových vlastností pri zohľadnení primeranosti ceny. Kompletnú ponuku nášho aktuálneho sortimentu má zákazník možnosť spoznať na našej webovej stránke a prostredníctvom nášho e-shopu.

NAŠE PRODUKTY:

VIAC AKO 2000 PRODUKTOV POTREBNÝCH NA CHOD KANCELÁRIÍ, ŠKÔL, INŠTITÚCIÍ, PRI UČENÍ A UMENÍ.

KANCELÁRSKE POTREBY A SPOTREBNÝ MATERIÁL, ŠKOLSKÉ POTREBY, UMELECKÉ POTREBY, TLAČIVÁ PRE VŠETKY OBLASTI PODNIKANIA, MANAŽÉRSKE A FIREMNÉ DARČEKY.

NAŠE SLUŽBY:

NÍZKONÁKLADOVÁ TLAČ DOKUMENTOV, KOPÍROVANIE A SKENOVANIE AŽ DO FORMÁTU A3, REZANIE AŽ DO FORMÁTU A0, LAMINOVANIE AŽ DO FORMÁTU A3

 

 

 

Priestory našej maloobchodnej predajne na Konkolyho ulici č. 23 v Hurbanove: